Rombus kosý

Rhombus kosý je fasádny drevený obklad, ktorý je vytvorený z lamiel kosodĺžnikového tvaru. Obklad je vhodný na moderné fasády domov a objektov. Rhombus kosý sa vyrába zo zo sibírskeho smrekovca (severského červeného smreku) s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom a taktiež vysokou hustotou dreva a zaujímavou farebnosťou.

Rhombus dvojitý

Rhombus dvojitý je fasádny drevený obklad, ktorý je vytvorený z dvoch kosoštvorcov vyfrézovaný do dosky, kde sa ďalej spája pomocou pero-drážky. Obklad je vhodný na moderné fasády domov a objektov. Rhombus dvojitý sa vyrába zo zo sibírskeho smreku s väčšou hustotou dreva v Estónsku.

Diagonálny obklad

Diagonálny obklad je zaujímavý druh fasádneho obkladu inšpirovaný severskými krajinami, kde patrí medzi veľmi rozšírený druh dreveného obkladu. Tento drevený profil je charakteristický diagonálnym rezaním, účelne nehoblovaným povrchom (severský štýl, schopnosť absorbovať viacej lazúry) a spojom na tzv. polodrážku, prikladaným jednotlivých dosiek na seba. Diagonálny obklad sa vyrába v Estónsku, z materiálu sibírsky smrek.